Alışveriş Kategorisiz Teknoloji Üç Çocuklu Hayat

Vitrin vitrin gezme, yalnızca VİTRİNGEZ!

vgBelki doygunluktan, belki zararlı olduğunu bildiğim için, belki de hep aynı şeyler gördüğüm için alışveriş merkezlerinden çok sıkılıyorum.  Ama illa ki gitmek zorunda kalıyorum. Her markada 34 beden bulamadığım için benim dükkanlarım bellidir. Bu da giyimde hep belli bir tarzla sınırlı kalmak anlamına geliyor aslında.

Tam da farklı tarzlar dolayısıyla farklı markalar denemek istiyorum dediğim sırada evrene sesimi duyurmuş olmalıyım ki vitringez.com ile tanıştım. Meğer ne çok marka varmış! Vitringez.com’a giriyorsunuz sanki aynı anda birkaç değişik segmentte alışveriş merkezi gezmişsiniz gibi oluyorsunuz. Üstelik yorulmadan 🙂 Çok farklı tarzlar, bambaşka markalar ve geniş bir fiyat yelpazesi sunuyor vitringez.com.

Hani derler ya hanımların çanta takıntısı vardır diye. Benimki gerçek anlamda “takıntı”. Zımba olmayacak, baskı deri olmayacak, askısı çok uzun ya da çok kısa olmayacak, leopar ya da yılan desenden nefret ederim, içi organize edilebilir olacak, vs vs derken bütün aradıklarımı içeren bir çanta bulmak zorlaşıyor. En çok kullandığım bir sırt çantam var, arkadaşlarım bilirler. Ya www.ailemizle.tv için çekim olduğunda kamerayı da koymam gerekiyor çantaya ya da üç çocukla çıktığımda çok malzeme oluyor çantaya sığdırmam gereken. Vitringez’de dolaşırken iki gün ayırsam bile -ki bir çanta için öyle bir vaktim yok- göremeyeceğim kadar çok çeşidi evimde oturduğum yerde gördüm, inceledim, seçtim.

indirim_alarmı_(1)

Vitringez.com hem vakitten hem nakitten kazandırıyor. Çünkü indirim alarmı var. Siteye üye oluyorsun, ürünü seçiyorsun, indirime girdiği anda haberin oluyor.

Bir gün çizme modellerine baktım. 29 TL’ye de çizme var, 4bin küsür TL’ye de. 150 TL’ye bir çizme beğendiğinde kendinle gurur duyuyorsun, ne kadar tutumluyum diyorsun 🙂

Kendini modanın Google’ı diye tanımlayan vitringez.com’un kurucu ortağı Natali Yeşilbahar ile tanıştım. Tanışmanın ötesinde bir anda arkadaş oluverdik. Bir insan bu kadar güleryüzlü, bu kadar enerjik ve işine bu kadar aşık olabilir mi? Pozitif enerjisi vitringez.com’a da yansıyor. nataliNatali bir gün spor yaparken ayakkabısı parçalanınca spor ayakkabı arayışına giriyor, istediği gibi bir şey bulamıyor, bir hafta spordan uzak kalıyor. Çok morali bozulmuş olacak ki böyle harika bir proje çıkıyor bu hikayeden. Zaten e-ticaret sektöründe satış, pazarlama, imaj konularında deneyimli olan Natali, IT deneyimlerine -haklı olarak- çok güvendiği Önder Göğebakan ile ortak olunca sanal ortam yıkılıyor Vitringez sayesinde.

Vitringez.com gerçekten de aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz çok geniş bir yelpaze sunuyor. Kadın, erkek, çocuk giyim, bebek-çocuk ihtiyaçları, her şeye tek bir yerden ulaşabiliyorsunuz. Yorulmadan, avm radyasyonuna maruz kalmadan, göz zevkinizi de doyurarak, cüzdanınızı da boşaltmadan alışveriş yapmanın keyfine varmak için bir tık yeterli!

Berna Kasapoğlu Serdarlı

ALTERNATİF ANNE YAZARI | Öğrenci koçu, web tv programcısı (www.ailemizle.tv), yazar, en önemlisi 3 çocuklu mutlu anne:)

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız