Alışveriş Hediyeli Yazı Kategorisiz

Buraya bakmadan parti düzenlemeyin!

Duyduk, duymadık demeyin! Parti AVM anne-çocuk selfie yarışması düzenliyor. 1100TL değerinde alışveriş çeki sizleri bekliyor.

partiavm foto 4A’dan Z’ye kişiye özel parti sunumları tasarlayıp online satışını yapan partiavm.com, farklılığı ve çeşitliliği ile çok kısa bir sürede tüm Türkiye’de ve Avrupa’da özel günlerin ve kutlamaların vazgeçilmez adresi oldu. Trabzon’da yaşayan Özlem Şener Mumcu’nun butik kurabiye ve pasta ile başlayan yolculuğu zamanla butik organizasyonlara ve sonrasında ise butik kutlama ürünleri satan mağazaların bir alışveriş merkezinde toplanmaları, ihtiyaç olabilecek her şeyin tek adresten alınabilmesi fikrine dönüştü. Bu özverili ve yorucu çalışmaların ürünleri  Özlem Şener Mumcu, grafiker eşi Oğuzhan Mumcu ve yakın dostları Murat Reis tarafından kurulan partiavm.com’da oluşturdukları online mağazalarda yer almaya başladı. Yorucu ve eğlenceli bu yolculuk bugün; özel dikim bebek ve çocuk kostümlerinden – butik sabunlara, el işçiliği ile hazırlanan hediyeliklerden – sunum ürünlerine, tasarım süslemelerden – çiçek aranjmanlarına kadar her şey partiavm.com bünyesinde çalışan el işinde usta kadınlar ve Trabzon çevresindeki bu iş için bir araya gelen girişimci kadınların katılımı ile 20 kişilik özel bir ekiple hazırlanıyor.

Partiavm.com’un görsel tasarımında vepartiavm foto 5 sitedeki butik ürünlerin tasarımlarında ise;  ulusal ve uluslararası tasarım yarışmalarında derecelere girmiş, birçok ünlünün farklı zamanlarda grafik tasarım işlerini üstlenmiş profesyonel bir ekip bulunuyor. Bu ekibin ödülleri arasında  American Design Awards – Çağla Kubat Web Sitesi,  2006 Altın Örümcek Web Ödülleri- Mirkelam Web Sitesi gibi başarılı işler var. Ayrıca bu ekibin tasarımını gerçekleştirdiği siteler arasında Didem Uzel’in, Fahir Atakoğlu’nun, Tan Sağtürk’ün  resmi siteleri de yer alıyor.

partiavm foto 6Partiavm.com “kutlama ürünleri “ sektöründe kişiye özel mağazacılık anlayışını internete taşıyan ve tasarımdan üretime kadar tüm aşamalarını kendi bünyesinde hazırlayan Türkiye’nin ilk ve tek on-line alışveriş sitesidir. Partiavm.com, doğum günleri, baby shower partileri, nişan törenleri, yeni doğan bebek kutlamaları olmak üzere bir çok özel gün için tasarım tescilli butik sunum ürünleri, hediyelikler, kostüm ve aksesuarda toplam 6.000’in üzerinde butik ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Bugün Partviavm.com,  25bin mutlu üyesi ile yolculuğuna hızla devam ediyor.

Partiavm.com neden farklı? Partiavm.com,  her müşterisine kendisini özel hissettirecek hizmetler ve ürünleri tek adresten sunuyor.  Müşterilerinin özel günlerindeki kutlamalarını da kendilerinin organize edebilmesi için hem bir rehber oluyor hem de ürün desteği sağlıyor. Partiavm.com müşterilerine tüm bu hizmetleri verirken, işlerini çok seven bir ekibin de her zaman yanlarında olduğunu hissettiriyor.

Etkinlikler:

Partiavm.com, üyeleri ile her zaman etkileşim içerisindeselfieposter olabilmek için sık sık on-line etkinlikler düzenliyor. Partiavm.com’un en yeni etkinliklerinden biri ise her ay düzenlenmeye başlayan “Anne- Çocuk selfie yarışması”. Bu yarışmada, anne ve çocukların  birlikte çektikleri selfieler arasından “En Fotojenik Selfie” ve “En Eğlenceli Selfie” seçiliyor. Her ayın ilk 15 günü gönderim için, son 15 günü de üyeler arasında oylama için ayrılıyor.  Ay sonunda kazananlar ve ödülleri açıklanıyor.

Yarışmada hiç bir kategoriye dahil olmayan selfie çekimler  için de “Teselli Ödülü” bulunuyor. Partiavm.com üyeleri arasında yapılan oylamalarda, en çok oyu alan üç kategoride birinci olan üyeler çeşitli hediyelerle ödüllendiriliyor.

www.partiavm.com

www.misstasarim.com

facebook.com/misstasarim

instagram.com/partiavm

Bizi Destekleyenler

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız