Alışveriş Kategorisiz Özel Günler

Özel mi özel!

Bazı hediyeler özelden ötedir.

anneye-hediye-6-li-cay-bardagi-seti-cbs-102-d5cHediye ararken biz hep kişilerin özelliklerini düşünürüz. Tarzı nedir, ne beğenir ne beğenmez, neden hoşlanır, hangi işlerinde kullanabilir gibi sorular sorarız kendimize. Hediye tabi ki sıradan olmasın. Özel olsa, keyif verse ve üstelik de bizi hatırlatsa ne güzel olur, değil mi?

Bayram için sevdiklerinize hediye arıyorsanız size güzel haberlerimiz var! Bugün veya yarın 724hediye’den siparış verirseniz bayrama kadar elinizde olur. Çünkü çok hızlı çalışıyorlar. Üstelik çok kaliteli ve kişiseleştirilmiş ürünler sunuyorlar.

Biz mesela ajandaları deneyelim dedik. İstediğiniz isim, logo, sevdiğiniz bir cümleyi veya resmi üzerine işleyebiliyorlar. Çok şahane üstün kalitede yazı defterlerine kavuştuk. Ne çok küçük ne çok büyük, tam gerekli boyuttalar. Dış kaplaması deri olduğu için son derece şık bir görünüme sahip. İstediğiniz yazı lazer kazıma yöntemiyle yapıldığı için baskı son derece kalıcı ve net. Baktıkça keyiflendiğimiz bir ürün, yani siz sevdiğiniz birine yaptırıp hediye edeceğiniz zaman o hem kullanmaktan zevk alacak hem de baktıkça sizi hatırlayacak!

Çok hoşumuza giden başka annelere-ozel-baskili-kupa-bardaklar-kb002-4debir hediye ise kupa bardaklar.
Düşünsenize, çocuğunuz bunu size anneler gününde seçtiği bir resmiyle hediye edeceğini! Sevinmez miydiniz? Biz olsak her sabah artık sadece o kupadan kahvemizi yudumlardık! Kupalar ısıya dayanıklı oldukları için göndereceğiniz fotoğraf süblimasyon tekniği ile üzerine basılıyor. Sadece 5TL ücret farkıyla ısı ile renk değiştiren baskı yaptırabilirsiniz.

anneye-hediye-ahsap-kasik-seti-ahs-101-916Mutfak işleri daha keyifli kılan ahşap ürünleri de var. Tahta kaşık seti olsun ya da kesme tahtaları, üzerinde sevdiğiniz bir söz veya resim olsa sevdiklerinize yemek yapmak daha da tatlı olmaz mı sizce?

Biz dedik diye bayramla sınırlı kalmayın. Bu şahane hediyeler bizce her özel günde gider!

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız