Alışveriş

Bu güneş gözlüğü tam bize göre!

Bu yazıyı okumadan çocuğunuza güneş gözlüğü almayın!

Çocuğunuz için uygun güneş gözlüğü bulmak sizin için de bir serüven gibi midir? Diyelim ki beğendiği bir gözlük aldık. Elinden düşürmez artık. Üç gün sürmez kazayla iki parçaya ayırmamış olsun. Ya da bir yerde düşürüp kaybetmiş olur. Ne kadar “aşağıya bakarsan düşebilir” deseniz de platformdan denize bakarken tabi ki tam aşağıya doğru bakar ve biraz önce söylediklerinizi doğrulamış olur. Bir yazda üçüncü gözlük alınca güneş gözlüğü takmasından vaz geçsek mi diye aklınızdan geçemeye başlar…

Kİ ET LA güneş gözlükleriyle bunlarınJOKAKIDS_MENTHOL hiç birini yaşamayacaksınız! İnanmak çok güç ama çocuk güneş gözlüğünde uzman Fransız markası Kİ ET LA çocuklar için hem renkli hem de güvenli bir ürün geliştirmiş. 0-6 yaş arası çocukların gözlerini zararlı güneş ışınlarından korumak için özel olarak geliştirilen gözlükler menteşesiz ve esnek olmaları nedeniyle gerçekten kırılmıyor. Ayarlanabilir elastikli bant sayesinde çocukların düşürmeleri de imkansız! Bu bant ayrıca gözlüğün kaymasına da engelliyor. Ama gerek yok derseniz, bandı takmayabilirsiniz. Polikarbonat camları UV, UVB ve UVC ışınlarına karşı kategori 4 seviyesinde yüksek koruma sağlıyor. Biz üç anne olarak Kİ ET LA güneş gözlükleri denedik ve kalite ile kullanım açısından çok memnun kaldık. Çocuklarımız da gözlüklerini çok sevdi!

Kİ ET LA güneş gözlükleri 0-18 ay, 12-30 ay, 2-4 yaş, 4-6 yaş grubu için 4 farklı model ve 10 renk seçeneğiyle satılıyor.

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız