Güncel Kitap

İzmir için kitap topluyoruz

kitapAşağıdaki satırlar, Renkli Ada’nın kurucusu Derya Divrikli Gül tarafından kaleme alındı. Blogger anneler olarak bu haberi siz okurlarımızla paylaşarak İzmir Nene Hatun Kız Meslek Lisesi’ne kitap yardımında bulunmayı amaçlıyoruz.

Okuma alışkanlığının gitgide azaldığı günümüzde kimi okul öğrencileri kitap okumak istiyorlar. Biz de okumanın önemini bilen, sadece kendi çocuklarımıza değil tüm çocuklara sahip çıkmanın annelik ve insanlık olduğunu düşünen anneler olarak önce İzmir Nene Hatun Kız Meslek Lisesi’ne sonra da yetebildiğimiz diğer okulların kütüphaneleri ile kitaplarımızı, bizde olanı paylaşmak istedik…

Sizler de bu çocuklar için kitap satın alıp gönderebilir, internet sitelerinden kitap alıp adres kısmına okulun adresini yazabileceğiniz gibi, evinizdeki kitapları da gönderebilirsiniz.

ULAŞIM SPONSORUMUZ VAR!
Ayakkabiburada.com.tr, İstanbul’dan gönderim yapmak isteyenler için ulaştırma kısmını karşılıyor. Avrupa yakasında Cevahir Alışveriş Merkezi içindeki NuBebe mağazasına, Anadolu Yakasında ise Osmanağa Mahallesi Bahariye Caddesi Süleymanpaşa Sokak No:28/A (Bahariye Caddesi’ndeki Sanatçılar Sokağı’nın bir üst sokağı) adresinde bulunan ayakkabiburada.com.tr ‘nin yerine bırakılacak tüm kitapları adresine ulaştıracaklar.

Okula direkt kitap göndermek isteyenler için ise adres şöyle:

İzmir Nene Hatun Kız Meslek Lisesi
Barış Aydınol
Adres: Adem Yavuz Cd No:139, Konak Merkez/İzmir
Telefon:(0232) 433 1399

Etiketler

Alternatif Anne

1 Yorum Var

Yorum yapmak için tıklayınız