Güncel

Hassas Anne Etkinlik ve Gelişim Merkezi Koşuyolu’nda

Burayı kesin görmelisiniz! Hem çocuğunuz hem de siz bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz:

parents4-1024x682242Blogger “Hassas Anne” Ece Kumkale, tatlı ikizleri ve yakışıklı ağabeylerini büyütürken, bir yandan anneleri bilinçlenmeye ve duyarlı davranmaya davet eden oluşumların peşinde. Ece, bir süre önce Zekeriyaköy’de ilk etkinlik merkezini açmıştı. Şimdi de Anadolu Yakası’nın en keyifli semtlerinden biri olan Koşuyolu’nun yeşillikli sokaklarından birinde, yeni etkinlik merkezinde anneleri karşılamaya hazırlanıyor. Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi çocukların zihinsel, duyusal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek üzere kurgulanmış oyun grupları, duyusal oyun, bilimsel deney, ritim ve müzik, denge ve dikkat, yaratıcılık atölyeleri, anne-çocuk yoga ve zumba etkinlikleri, ebeveyn eğitimleri, seminerler, doğumgünleri, davetler ve lansmanlara ev sahipliği yapacak.

247Ulaşımı rahat olan merkezde şehrin gürültü ve stresinden uzakta çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirebilir, ebeveynlerin gelişimi ve farkındalık için eğitim ve seminerlerini takip edebilirsiniz.

Merkezle birlikte açılan bir diğer oluşum da Hassas Anne Dükkan. Giyimden gıdaya, oyun malzemelerinden ekolojik ve sertifikalı organik ürünlere, hassasiyetle seçilmiş ürünleri hassasannedukkan.com adresinden de inceleyebilirsiniz. Dükkanı Instagram’da @HassasAnneDukkan adresinden de takip edebilirsiniz.

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız