Alışveriş Reklam

Dilediğiniz taksit ve ödeme seçenekleri ile Bonus’tan ücretsiz taksitli nakit avans fırsatı!

Bonus kartınızla neler yapabileceğinizi biliyor musunuz?

bonus-nakit-avans (2)Bonus, hayatı kolaylaştıran özellikleri ve sunduğu avantajlar ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olmaya devam ediyor. Bonus’un uygun fırsatlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılarken ödemelerinizi daha rahat yapabilirsiniz.

Acil nakit paraya ihtiyacı olup bu ihtiyaçları nedeniyle finansal arayış içinde olanların  imdadına Bonus yetişiyor. Bonus’un kullanıcılarına sunduğu fırsattan faydalanarak dilediğiniz taksit ve ödeme seçenekleri ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabiliyorsunuz.

Siz de Bonus kredi kartı sahibiyseniz ve nakit paraya ihtiyacınız varsa bu fırsattan hemen faydalanabilirsiniz. Bonus kredi kartınız  ile taksitli nakit avansınızı formalitesiz bir şekilde rahatça çekebilir, sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla borcunuzu geri ödeyebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanma koşulları neler derseniz; 5-9 aylık taksitli nakit avans için aylık faiz oranı %2,02. Taksitli nakit avans, işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 20.000 TL tutarında kullanılabiliyor. Garanti Paramatik’lerde ise 4000 TL ile sınırlandırılıyor.

Siz de ücretsiz taksitli nakit avans fırsatını değerlendirmek istiyorsanız yapacağınız işlem oldukça kolay. Bonus kredi kartı ile Garanti Paramatik, 444 0 333 Alo Garanti ve Garanti İnternet şubelerinden rahatlıkla ücretsiz taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Bonus’un sunduğu avantajlar sadece ücretsiz taksitli nakit avans hizmeti ile bitmiyor. Bonus kart sahiplerine Bonus Ekstre Atlat avantajı da sunuluyor. Kart ödeme tarihiniz geldiğinde ödeme yapmakta zorlanıyorsanız bonus ile ekstre atlatabilirsiniz.  Bonus Ekstre Atlat ile ekstre borcunuzun minimum tutarının ödenmesi sonrasında kalan borç tutarının bir sonraki ekstre dönemine kadar ertelenmesi mümkün hale geliyor.

Ekstre Atlat özelliğinden yararlanmak için hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden bir gün öncesine kadar başvurunun yapılması ve bu tarih aralığında ekstrenin minimum tutarlarının ödenmesi gerekiyor. Ekstre Atlat başvurusunun yapılabilmesi için minimum ödemenin yapılmış olması gerekli. En az 100 TL ile en fazla 18.000 TL arasındaki bakiyeler ekstre atlat özelliği ile ertelenebiliyor.

Bonus’un devam eden kampanyalarından ve hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız detaylı bilgiye bonus.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

Bizi Destekleyenler

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız