Alışveriş Kadın Moda Reklam

Decathlon bikinileri ile hem sportif hem şık

Bikini arayışınızda buraya da bir göz atmanızı tavsiye ederiz! Bu sezon çok güzel modeller var:

bikini-1Yaz ayları yaklaşırken birbirinden güzel, renkli bikini modelleri vitrinleri süslemeye başlıyor. Denizde ve havuzda geçireceğiniz eğlenceli zamanların kalitesini seçeceğiniz bikini de etkiliyor. Seçtiğiniz ürünün görselliği kadar, kesiminin vücut tipinize uyması ve yaptığınız sporlara, yüzme alışkanlıklarınıza elverişli olması da önemli noktalar oluyor.

Her Spora  Göre Bikini Modelleri

Bikini çeşitleri arasında farklı vücut yapılarına ve farklı sportif alışkanlıklara göre tasarlanmış modeller bulunuyor. Bu tasarımlarda göz önünde bulundurulan özelliklerden biri bikini modelinin bacağının ne kadar oyuk olduğu oluyor. Bikini altlarında bacak oyukluğu, dış görünüşü etkilediği kadar, hareket kabiliyetini de etkiliyor, bu nedenle hobi olarak ve daha az sıklıkta yüzenler oyuk modelleri daha çok tercih ediyor. Daha uzun süre ve hızlı yüzenler için ise Nabaiji marka Riana Archi DK modelinde olduğu gibi bikini altını sıkma bandı gibi detaylar eklenebiliyor. Havuz aktivitelerinde bulunanlar, fitness gibi havuzda yapılan sporlarla meşgul olanlar da unutulmuyor ve klora dayanıklı modeller de Decathlon bikini alternatifleri arasında yer alıyorlar. Nabaiji’nin su fitnessı yapanlar için tasarladığı şort bikini altları Darty Şort ve Samanta Şort bikini altları bu modellere örnek oluyor. Bikini üstlerinde ise destekli ve yarım atlet şeklinde tasarlanan Depo, Leony, Samanta İki askılı gibi üstler hem spor sayesinde rahatlık sağlıyor hem de göğüslerinizi destekliyor.

Renkli ve Canlı Tasarımlar

Bikini modelleri sadece sporculara değil, her yaştan her zevkten kadına da hitap ediyor. Decathlon bikini kategorisinde birçok farklı kesimde bikini üstü ve altı beğeninize sunuluyor.  Bağcıklı, üçgen, straplez her türlü farklı kesimde ürün arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.Üstelik bikiniler renkleri ile de göz dolduruyor. Tribord marka Lati Bama straplez modelde olduğu gibi her kesim birçok farklı renk seçeneğiyle beğeninize sunulabiliyor. Tribord’un Nahia ürününde olduğu gibi  birçok üründe kullanılan polimer bileşen sayesinde bikini çabuk kuruyor ve siz de uzun süre ıslak kalmıyorsunuz. Üstelik modellerde sezonun moda renkleri ve en trendy kesimler kullanılıyor, böylece plajlarda, havuz kenarlarında hem sportif hem de şık bir görüntü sergiliyorsunuz. Bazı bikini çeşitlerinde bulunan kişiselleştirme seçeneği sayesinde bikininizi farklı şekillerde kullanabiliyorsunuz. Tribord Nahia modeli 26 farklı bağlama seçeneği sunan bağcıklarıyla kişiselleştirme özelliğine mükemmel bir örnek oluyor. Böylece her gün farklı bağlama yöntemleri kullanarak güneşlenme sonrası oluşabilecek izleri en aza indirgeyebilirsiniz.

Eğer siz de yaza, vücudunuza ve yaptığınız aktivitelere uygun bir bikini ile merhaba demek istiyorsanız, size en uygun bikini modellerini Decathlon’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Bizi Destekleyenler

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız