Kategorisiz

Çocuklar için Pandomim Atölyesi bu cumartesi Suadiye İzci Anaokulu’nda!

pandomim1Suadiye’de İzci Anaokulu’nda Güz Atölyeleri devam ediyor. Sıradaki atölye, okulun drama eğitmeni ve tiyatro sanatçısı Gizem Maraşlı ile Pandomim Atölyesi! Atölye, okulun öğrencilerine ve dışarıdan çocukların katılımına açık.

 

 

Gizem Marasli05 Ekim 2013 Cumartesi 11:00’de gerçekleşecek olan Müzikli sözsüz oyunlar-Pandomim Atölyesi, 4-6 yaş grubu çocuklara hitap ediyor. Bu atölye çocukların hem çok güzel vakit geçirip eğlenmelerini hem de çok şey öğrenmelerini sağlayacak. Çocuklarla yapılan müzikli çalışmalar hem beden dillerini, hem yüz ifadelerini geliştirmeye yarıyor. Dans etmek, müziği hissetmek ve müzikten yola çıkarak bir durumu anlatmak, taklit etmek çocuklar için hem çok eğlenceli hem de verimli çalışmalar oluyor.

Atölye katılım ücreti 40 TL.
Bilgi ve rezervasyon için 216 445 61 71 veya 0533 423 26 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tülay Sarı

ALTERNATİF ANNE YAZARI | Mayıs 2012-Şubat 2014 tarihleri arasında Alternatif Anne'nin içerik yöneciliği ve editörlüğünü yürüttü. Evli ve Kartal isminde bir oğlan annesi. Bebeğinin dünyaya gelmesiyle ara verdiği çalışma hayatının yerini bebeği, kişisel gelişimi ve hobileriyle doldurdu, ardından önceliklerini ve farklı ilgi alanlarını keşfederek kendine bambaşka iş dalları yarattı. Bebeğinin hayatına kattığı ışıltıyla değişen hayata bakış açısı, dünyasını zenginleştirdi. Hayat koşturmasında göremediği kendini, bebeğinin doğumuyla keşfettiğini ve anne olmanın, kişilik gelişimi, hayatı anlama, doğayı fark etme ve yaratıcılık konusunda paha biçilmez bir öğreti olduğunu düşünüyor. Altın çağda çocuklarla olmak istiyor! Çocuk nefes koçu. Halkla ilişkiler yapıyor, eğitim ve etkinlikler organize ediyor, yazı yazıyor.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız