Çocuk Müzik Tiyatro

Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti

17053_b_5362_dUzun yıllar opera ve çok sesli müziği seven pek çok yetişkini büyüleyen Öylesine Bir Dinleti, çocuklara özel versiyonu ile 22 Aralık’ta İş Sanat’ta bu şöleni kaçırmak istemeyen anne-babaları ve çocukları karşılamaya hazırlanıyor!

Uzun yıllar Türkiye’de 200′den fazla temsil yapan ve tiyatro, opera, bale ve senfonik konserlere çok sayıda seyirci kazandıran Öylesine Bir Dinleti adlı müzikli oyununun, çocuklar için düşünülmüş olan versiyonu Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti, 22 Aralık 2013 Pazar günü saat 15.00‘te İş Sanat’ta çocuklarla buluşuyor.

Çocuklar için Öylesine Bir Dinleti, orjinali olan Öylesine Bir Dinleti’den farklı olarak içinde bir de özgün masal barındırıyor. İlk ve ortaokul öğrencilerine yönelik olan oyun, eğlenceli bir şekilde opera ve senfonik müziğe çocukların özendirilmesini amaçlıyor. Oyun, 2 bölümden oluşuyor. Oyunun tamamında yer alan opera ve müzikallerden seçilen masallaştırılmış şarkılar ve aryalar teatral bir anlatımla sunuluyor.

 

Nerede: İş Sanat

Ne zaman: 22 Aralık 2013 Pazar günü saat 15.00

Yazan ve Yöneten: Murat Göksu

Piyano: Ece Göksu

Oyuncular:

Nazlı Deniz Boran

Deniz Likos

Ahmet Baykara

Zafer Erdaş

Gökhan Ürben

 

Tülay Sarı

ALTERNATİF ANNE YAZARI | Mayıs 2012-Şubat 2014 tarihleri arasında Alternatif Anne'nin içerik yöneciliği ve editörlüğünü yürüttü. Evli ve Kartal isminde bir oğlan annesi. Bebeğinin dünyaya gelmesiyle ara verdiği çalışma hayatının yerini bebeği, kişisel gelişimi ve hobileriyle doldurdu, ardından önceliklerini ve farklı ilgi alanlarını keşfederek kendine bambaşka iş dalları yarattı. Bebeğinin hayatına kattığı ışıltıyla değişen hayata bakış açısı, dünyasını zenginleştirdi. Hayat koşturmasında göremediği kendini, bebeğinin doğumuyla keşfettiğini ve anne olmanın, kişilik gelişimi, hayatı anlama, doğayı fark etme ve yaratıcılık konusunda paha biçilmez bir öğreti olduğunu düşünüyor. Altın çağda çocuklarla olmak istiyor! Çocuk nefes koçu. Halkla ilişkiler yapıyor, eğitim ve etkinlikler organize ediyor, yazı yazıyor.

1 Yorum Var

Yorum yapmak için tıklayınız