Alışveriş

Bileklik ve Bilezik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Takılarınızı vücut tipinize, giysilerinizin rengine yakıştırabileceğinizi biliyor musunuz?

bilezik-bileklikMakyaj yapmak, saçlarını kendilerine en yakışacak formda tutmak, kişisel bakım yapmak tüm kadınların güzellik sırları arasında yer alır. Kıyafetlerini çeşitli aksesuarlarla birleştirerek şıklıklarına şıklık katan kadınların vazgeçilmesi ise takılardır. Öyle ki; kimi kadın takıları olmadan sokağa bile çıkmaktan kaçınır.

Kimi kadın yüzük meraklısıdır, kimi kadın kolye, bileklik, küpe setinden vazgeçemez. Kimi kadın sade takıları severken, kimi kadın ise çok daha gösterişli modellerden hoşlanır.

Gündüz ve gece giyilen kıyafetlerde şıklığı tamamlayan ve kadınların oldukça ağbet gösterdikleri takılardan biri de bileklikler ve bilezikler. Hem spor kıyafetlerle hem de abiye kıyafetlerle kullanılabilecek birçok bileklik modeli mevcut.

Stilinize uygun bileklikler ve bilezikler arıyorsanız, Miss Ageless’ın sitesi tam size göre. Miss Ageless gümüş bileklik ve bilezikler; şık, eşsiz ve özel olmayı seven kadınların vazgeçilmezi olmak için tasarlandı.

Gümüş bileklik kategorisinde bileklik ve bilezik modellerini bulabilirsiniz. Taşlı bileklik modelleri, taşsız bileklik modelleri, ayarlanabilen bileklik modelleri, esneyebilen bileklik modelleri, bilezik modelleri, baget taşlı bilezik modelleri, kalp taşlı bilezik modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz, bizden söylemesi.

Satın almadan önce bazı noktalara önem vererek seçim yaparsanız,  kendiniz için en yakışan bileklik ve bilezik modelini bulabilmeniz çok daha kolay.

Çok kalın ya da çok ince bilezikler elleri geniş olan kadınlar için doğru bir seçim olmayacaktır. Orta kalınlıktaki modellere yönelmek çok daha uygun.

İnce parmaklara sahip olan kadınlar bilezik seçerken çok daha rahat olabilir çünkü her türlü bileziği kolaylıkla taşırlar. Tabi çok ince eller için, çok ince bilezikler tercih edilmemeli.

İnce bilekli kadınlara ince bileklik ve bilezikler yakışır.

Gece dışarıya çıkarken günlük tarzda bilezikler yerine daha ışıltılı, taşlı, gösterişli ve şık modeller tercih edebilirsiniz.

gumus-bileklik-modelleriGündüzleri spor kıyafet tercih ediyorsanız, sade bileklikler kullanmak kıyafetiniz için çok daha uygun olacaktır.

Koyu renk kıyafetler tercih ediyorsanız canlı renklerde bilezik ve bileklik modellerine yönelebilirsiniz.

Günlük hayatta, özel gün ve gecelerde kullanılabilen bileklikler ayarlanabilir olma özelliğine sahip olduğu için her bilek kalınlığına uygun.

Miss Ageless’ın bilezik modelleri arasında ayarlanabilen bilezikler de bulunmakta. Gümüş takılardan hoşlanıyorsanız gümüş bileklik modelleri ve fiyatları için www.missageless.com.tr adresinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sevgilinize veya eşinize özel bir hediye olarak gümüş takı almak istiyorsanız gümüş bileklik ve gümüş bilezik modellerimiz güzel bir seçenek olabilir.

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız