Alışveriş Editörün Seçtikleri Kadın Teknoloji

Beko’da değişimin heyecanını indirimlerle yaşayın

reklam2Evimizin vazgeçilmez eşyalarından biri olan küçük ev aletleri şüphesiz en büyük yardımcımızdır. Evdeki işleri daha kısa sürede ve kolay bir şekilde bitirmemizi sağlayan bu aletler, mutfakta ise pratik bir şekilde yemek hazırlamamıza yardımcı olurlar. Değişim heyecanıyla benzersiz kampanyalara imza atan Beko, yeni yılın şerefine sizleri sürpriz fırsatlarla buluşturuyor. Küçük ev aletlerinde uyguladığı özel indirimler de bunlardan biri.

beko-degisim-kampanyasiBeko’nun yeni yıla özel fırsatlarıyla su ısıtıcısından robota, saç düzleştiricisinden elektrik süpürgesine kadar birçok küçük ev aletine cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Yeni yılda yaşamınızı daha kolay hale getirmek istiyorsanız küçük ev aletlerini değiştirmekle işe başlayabilirsiniz. Yeni bir çay makinesi, buharlı ütü veya güçlü bir elektrik süpürgesi iyi fikir olabilir. 85TL’den başlayan su ısıtıcıları, 60TL’ye varan indirimlerle çay makineleri ve 65 TL’den başlayan saç bakım ürünleri Beko’da sizleri bekliyor. Eğer çay makinesi veya semavere ihtiyacınız varsa, Beko’nun indirimin yanı sıra bir sürprizi daha var. Çay makinesi veya semaver alanlara 15 adet damacana 3’er TL’den satışa sunuluyor.

Bu aletlerin ufak göründüklerine bakmayın, boyutları küçük olsa da işlevleri oldukça büyük. Zorlu kırışıklıkları kolayca yok etmek için küçük bir ütü,  saçınıza en güzel şekilleri vermek için saç maşası ve evinize pırıl pırıl bir görünüm kazandırmak için elektrikli süpürgelerden yardım alabilirsiniz.

Eğer yeni bir ısıtıcı, ütü, saç düzleştirici veya el süpürgesine ihtiyacınız varsa, Beko’nun birbirinden donanımlı ve kaliteli küçük ev aletleri ile hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz. Beko’nun yeni yıl fırsatları sayesinde bu ürünlere uygun fiyata sahip olmanın keyfini çıkarın.

Beko’nun bu güzel indirimlerinden yararlanmak ve beyaz eşya kampanyaları hakkında bilgi almak için Beko mağazalarını ve  www.beko.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz

 

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız