Alışveriş Kategorisiz

Başka bir çerçeve mümkün…

Sevdiklerinize, ailenize özel bir hediye almak isterseniz mutlaka bu siteye bir göz atın:

Hani bazı dükkanlar vardır. Görünce kendinizi kaybedersiniz. Alırsınız elinize bir sepet, her şeyi içine sığdırmaya çalışırsınız. İşte bende Hediyekulübü sitesine girince öyle hissettim. O sanal sepete neler sığdırdım inanamazsınız.

Size de oldu mu bilmem, çocuğunuz olduktan sonra ona özel ürünler çok cazip gelir. Daha doğrusu her şeyin bir kenarına çocuğunuzun adını yazmak, resmini koymak istersiniz. Bu isteğimiz bu sitede karşılanıyor. Aklınıza gelecek her ürün istediğiniz isme özel olarak hazırlanıyor. Bardak altlığından, domino takımına kadar her şeyi özelleştirmek mümkün. Devamlı çocuk resminden, isminden bahsediyorum ama anne-babanıza, eşinize, sevgilinize, öğretmeninize, kime isterseniz hediye edebileceğiniz temalar da var.

Özetle sevdiklerinize özel bir hediye hazırlamak veya evinize, ailenize özel bir hediye almak isterseniz mutlaka bir göz atın derim bu siteye. Ben oğlumun adını bir çerçeveye kazıttım bile…

Aslı Demirörs Ağtaş

ALTERNATİF ANNE WEBMASTER'I VE YAZARI | 1979 Ankara doğumlu, evli ve 5 yaşında harika bir erkeğin annesi. Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümünü bitirdikten sonra Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisansını tamamladı. Halen bilgisayar programcısı olarak çalışmakta.
Kendini bildi bileli diyebileceği bir zamandan oğlunun doğumuna kadar profesyonel olarak masa tenisi oynadı. Doğumdan sonra profesyonel kısma ara vermek zorunda kaldı ama hiç pişman olmadı.
Derken aniden pasta yapma aşkı sardı dört bir yanını. O işlere de atıldı. Pastaren Butik Pasta'yı kurdu. Ankara'daki tüm doğum günleri ve özel günlere pasta, kurabiye yetiştiriyor.
Kırk işte çalışan bir annenin yaşadığı sıkıntıları yaşamakla beraber, spor disiplini ve pratiğine alışmış, hareketli bir insan olmanın avantajlarını da sonuna kadar kullanıyor.
Hazırlıksız yakalandığı anneliğe hazırlanabilmek için devamlı okuma – araştırma – öğrenme halinde.
Anne olmayı milat kabul ediyor, eşiyle ve oğluyla geçirdiği her anın tadını çıkarmaya çalışıyor.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız