Alternatif Anne Ödülleri

Alternatif Anne’nin en iyilerini siz seçin

Sevgili takipçilerimiz,
Birlikte büyüdüğümüz 7. yılımızın şerefine, yola çıktığımız günden beri bize eşlik etmiş olan tüm yazar ve uzmanların hatırasına, Alternatif Anne’nin belli başlı özelliklerini en iyi temsil etmiş olan yazı ve yazarları öne çıkarmak istedik. Bu özellikleri aşağıdaki gibi belirledik:

YAZILAR

EN ALTERNATİF YAZI (klasik kalıpların dışında kalan, bununla birlikte hem pratik hem de sağlıklı bir yaklaşım modelleyen paylaşım); EN CESUR YAZI (bir tabuya değinen, zor konuşulan bir konuda başarılı bir sorgulama yapan paylaşım); EN İYİ FİKİR (çocuklu yaşantımızı sağlıklı biçimde kolaylaştıracak bir yaklaşım); EN İZ BIRAKAN YAZI (kişisel, can alıcı bir anlatı)

YAZARLAR

EN ALTERNATİF BLOGGER: (en çok klasik kalıpların dışında yazılar yazan blogger); EN GÜVENİLİR BLOGGER (araştırmacılığına, bilgisine, tecrübelerine saygı duyulan blogger); EN ÇALIŞKAN BLOGGER (kendini en çok geliştiren blogger anne); EN UFUK AÇAN BLOGGER (okurlara yeni düşünceler, yeni yaşam tarzları sunan, olaylara farklı açılardan baktıran blogger).

İlk oylama turu Ocak-Şubat ayları arasında 180 yazı ve 60 yazar arasından yapıldı. 25 gönüllü jüri üyesi*, “en iyi” adaylarını 27 yazıya ve 19 yazara indirmeyi başardılar.

İkinci oylamayı siz değerli okurlarımızdan bekliyoruz.

EN İYİ YAZILAR OYLAMASI: TIKLAYIN

Bu anket 5-30 dakikanızı alabilir, yazıları oylamadan önce okumanızı rica ederiz.

EN İYİ YAZARLAR OYLAMASI: TIKLAYIN

Bu anket 1 dakikanızı alacaktır.

Anketlerimiz 12 Mart Pazar günü saat 20:00’de kapanacak ve sonuçlanacaktır.

*İlk oylama turunun jüri üyeleri: Aslı Demirörs Ağtaş, Aylin Karabağ Sılığ, Ayşegül Uysal, Belgin Temur, Çiğdem Sirkeci, Deniz Sütlü Özgül, Elçin Gündoğdu Aktürk, Elif Kalkan, Gözde Erserçe Özateşler, Gülce Erhan Baltaoğlu, Gülüş Türkmen, Hale Nur Kılıç, İlknur Cantürk, Meftun Kocakaya, Merve Yavuzdemir, Nihal Özdemir Şenpınar, Özdemir Hiçdurmaz, Özge Çakıcı, Özlem Keskin, Özlem Kürkçü Canbolat, Selin Mert, Serpilgül Vural Kınacı, Tuba Tayfun Kayalarlı, Tuğkan Tepiltepe, Yeşim Dağlı Ünlü.

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız