Sürdürülebilir İyi Ebeveynlik

Sürdürülebilir İyi Ebeveynlik Sempozyumu – 22.10.17 İstanbul

Farklı bakış açılarına sahip, farklı kültürlerden beslenen annelerin uzmanlarla işbirliği içinde çalıştığı Alternatif Anne’miz, 7. yılını geride bırakıyor. Bu süreye 4000 üzerinde blog yazısı, 2 araştırma kitabı, 1 farkındalık oyunu, adımızı taşıyan TV ve radyo programları, üniversite ve hastane işbirlikleriyle düzenlenmiş paneller sığdırdık. Anneliği irdelemek için Çin’den Amerika’ya uzandık. Yolculuğumuz bize iyi ebeveynliğin tek bir formülü olmadığını ama, bazı ilkelerin de ortak noktamız olması gerektiğini gösterdi. Bu yüzden, kendi topraklarımızda ürettiğimiz bir felsefenin peşine düştük: Sürdürülebilir İyi Ebeveynlik.

AlternatifAnne.com kurucusu Gülüş Türkmen’in koordinatörlüğünde yürütülen Sürdürülebilir İyi Ebeveynlik Sempozyumları, yaşam kalitemizi korumak, birbirimize zarar vermeden birlikte yaşama yeteneği kazanmak için yapmamız gerekenleri tartışmaya davet ediyor bizi.

Türkiye’nin seçkin uzmanlarının şekillendireceği İstanbul sempozyumunda önce çocuk yetiştirmenin dönemeçlerine dair 12’şer dakikalık görüşler dinleyecek, sonra “Çocuk Yetiştirmede Kültürel Yaklaşımlar” temalı açık oturumu izleyeceğiz.

Tüm gün devam edecek sempozyuma çocuklarınıza farklı etkinlikler, dinlence ve eğlence etkinlikleri eşlik edecek.

Giriş
Konuşmacılar
Program Akışı
Etkinlikler
Katılım Koşulları

Alternatif Anne

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız