Gezi Kategorisiz Tatil

Kurban bayramı tatili için en güzel seçenek: Turlar

Okul stresine girmeden önce Kurban Bayramı için tatil planlarımızı yapalım! İşte Bayram'da vizeli vizesiz gezilecek yerler.

santorini-766673_1280Hepimizin dört gözle beklediği Kurban Bayramı tatiline sayılı günler kaldı. Henüz tatil planı yapmamış olanlara çok güzel önerilerimiz var. Bu yıl her ne kadar çok az bir zaman dilimine denk gelse de Kurban Bayramı tatili hepimizin kaçamak yaptığı, biraz bile olsa günlük hayat ve iş stresinden kurtulduğu en güzel günler arasında yer alıyor.

Bu yıl her tatil dönemini değerlendirmek isteyen gezginler, şimdiden tüm planlarını yapmış durumda. Siz de eğer gezmek, keşfetmek, yeni kültürlerle tanışmak ve bambaşka dünyalara konuk olmak istiyorsanız birbirinden güzel ve uygun fiyatlardaki kültür turları sayfalarına göz atabilirsiniz.

En güzel tatil vizesiz olandır

family-591581_1280Tatil dönemi kısa olacağından vizeyle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda da vizesiz tatil önerileri için araştırma yapmanız gerekiyor. Balkanlar’da son dönemde çok popüler bir yer olan Budva’yı vizesiz gezebilir, Karadağ’ın şirin kentinde güzel bir bayram tatili geçirebilirsiniz. Tercihinizi Uzakdoğu turları ya da Tropik turlardan yana kullanmak isterseniz, vizesiz Pattaya turları, Bangkok, Tayland ve Hindistan turları sizi bekliyor. Maldivler, Phuket, Koh Samui Adaları ise son yılların en romantik yerlerinden.

Konaklama, ulaşım, transferler, yiyecek içecek derken planlamanız biraz sıkıcı ve masraflı gelmiş olabilir. Bu durumda da sizin yerinize her şeyi düşünen tur şirketleri devreye giriyor. Türkiye’nin lider online seyahat platformu olan Gruppal’ın sayfalarına göz atmanızı öneririz. Birbirinden güzel yurtiçi tur fırsatları, yurtdışı turları ve otel konaklamalarına sahip şirkette vizesiz turlar programları, gemi turları ve nehir gezileri de mevcut.

Hemen tatilinizi planlayın, bu bayramı gönlünüzce geçirin.

Bizi Destekleyenler

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız